Wynajem biur

Wynajem powierzchni biurowych

Szukasz dobrego miejsca na biuro w Warszawie? Trafiłeś we właściwe miejsce. Wynajmij powierzchnię biurową w siedzibie Stenda sp. z .o.o., przy zapewniającej łatwy dojazd ulicy Modlińskiej (nr 190).

  Dlaczego warto pomyśleć o biurze przy ul. Modlińskiej? Największy atut tego miejsca to atrakcyjna lokalizacja! Nasz biurowiec o powierzchni 2800 m2, w pełni przeznaczony na biura dla firm oraz instytucji, leży tuż obok głównej trasy biegnącej do Jabłonnej oraz Nowego Dworu Mazowieckiego.  Tuż obok (600 metrów dalej) znajduje się Urząd Gminy Białołęka, a w bezpośrednim sąsiedztwie (750 metrów dalej) jest Galeria Północna, oddalona o max. 3 min. drogi samochodem oraz max. 10 min. na piechotę. 

Z naszej oferty wynajmu powierzchni biurowej korzysta już Urząd Miasta Warszawy oraz firmy informatyczne. Oferujemy lokale różnej wielkości w czteropiętrowym budynku, wyposażonym w windę osobową. Pomieszczenia są w wysokim standardzie: podłogi wyłożone gresami, ściany pomalowane na biało, a część sufitów jest podwieszana. Na każdym piętrze znajdują się toalety, aneksy kuchenne oraz okablowanie do sieci komputerowej.

Zapewniamy nieograniczony dostęp do pomieszczeń przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz nieodpłatny parking. 


Dodatkowe wyposażenie oraz usługi: system alarmowy z monitoringiem, całodobowa ochrona, duża liczba analogowych i cyfrowych linii telefonicznych oraz stałe łącze internetowe.


Jesteś zainteresowany wynajęciem powierzchni biurowej w naszej siedzibie? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami – tel. 22 5103604, fax. 022 5103605, e-mail: biuro@stenda.com.pl.